Doprava a platba

SPÔSOB DOPRAVY

  • Zásielkovňa - výdajné miesta Zasielkovna_logo_WEB_nove

Prepravná spoločnosť Zásielkovňa je balíkový prepravca a sieť výdajných miest s termínom dodania obvykle do druhého dňa od odovzdania zásielky do prepravy na Vami zvolené výdajné miesto. Nižšie nájdete podrobnejšie informácie týkajúce sa tejto možnosti doručenia Vášho tovaru.

Doručenie na výdajné miesto: celá SR

Dni doručenia: pracovné dni a pri niektorých výdajných miest aj sobota a nedeľa

Doba doručenia: zvyčajne 1-2 pracovné dni (po potvrdení o odoslaní Vašej objednávky) Platí v prípade objednania do 11:00 predchádzajúceho dňa * a ak sú všetky položky z Vašej objednávky skladom.

Kontrola mojej objednávky:  pomocou trasovacieho čísla, ktoré obdržíte e-mailom, môžete sledovať vašu zásielku TU.

Rozmedzie vyzdvihnutia: podľa zvoleného výdajného miesta 

Po doručení zásielky na Vami zvolené výdajné miesto, Vám bude od Zásielkovne poslaná SMS a e-mail s heslom, pomocou ktorého si ju vyzdvihnete. Od tejto chvíle si zásielku môžete kedykoľvek do 7 dní vyzdvihnúť. Ak nemáte v týždni práve čas, je možné odbernú lehotu zadarmo predĺžiť až na 21 dní. Pred prevzatím tovaru prosím skontrolujte, či je obal zásielky neporušený, v prípade akejkoľvek nezrovnalosti tovar nepreberajte. Doručený tovar si môžete priamo na výdajnom mieste rozbaliť a prípadne vrátiť späť, ak sa Vám z nejakého dôvodu nebude pozdávať.


* Objednávky prijaté cez víkend a sviatky sú odovzdané do prepravy najbližší pracovný deň a doručované nasledujúci pracovný deň.

CENA DOPRAVY PROSTREDNÍCTVOM ZÁSIELKOVNE

Typ služby  
Cena dopravy pre zásielky do 99,99€ 3,90€ 
Cena dopravy pre zásielky od 100€ 0€

 

  • Kuriérska spoločnosť DPD lippincott-logo-design-GeoPost-DPDgroup

Dopravu kuriérom zabezpečuje prepravná spoločnosť DPD. Zabezpečuje dodanie zásielok do celkovej hmotnosti 30 kg po celom Slovensku, v pracovné dni medzi 8:00 a 17:00 hod. Tovar vám bude doručený najneskôr do 48 hodín od expedície z nášho skladu.

V deň vyzdvihnutia balíka u odosielateľa je príjemca informovaný mailom alebo cez SMS o predpokladanom termíne doručenia. Kuriér vám pošle SMS správu, v ktorej bude aj znenie PIN kódu.

Pri vyzdvihnutí tovaru sa stačí preukázať PIN kódom. Zásielku vám môže vyzdvihnúť ktokoľvek, komu sprístupníte tento PIN kód. V prípade záujmu si môže príjemca presmerovať zásielku do odberného miesta DPD, Pickup, kde si ju môže vyzdvihnúť v nasledujúcich siedmich dňoch. Opätovnú informáciu dostáva príjemca v deň príchodu kuriéra, kedy je už informovaný o konkrétnom hodinovom rozpätí doručenia balíka. Ak sa ani napriek viacerým notifikáciám zásielku nepodarí doručiť, DPD poskytuje ďalšie dva pokusy o doručenie.

Samozrejme, ak príjemcovi oznámená hodina nevyhovuje, nie je to problém, prostredníctvom web stránkyhttps://www.mojbalik.sk/login zmeniť deň alebo adresu doručenia podľa svojich potrieb. Pokiaľ potrebujete poznať bližšie informácie o stave a termíne dodania Vašej objednávky, môžete podľa čísla balíku vyhľadať Vašu zásielku na stránkach prepracu DPD - sledovanie zásielky.

CENA DOPRAVY PROSTREDNÍCTVOM DPD

Typ služby  
Cena dopravy pre zásielky do 99,99€ 3,90€ 
Cena dopravy pre zásielky od 100€ 0€

 

PLATBA ZA OBJEDNANÝ TOVAR

  • Bankový príkaz

Tovar uhradíte vopred bezhotovostným platobným stykom na náš bankový účet.

Platobné údaje: 

IBAN: 

BIC - SWIFT: 

Variabilný symbol: Číslo objednávky

 

  • Platba na dobierku

Za objednaný tovar zaplatíte pre jeho prevzatí od kuriéra alebo na zvolenom výdajnom mieste Zásielkovne. Cena služby - 1€

 

Prihláste sa prosím znovu

Ospravedlňujeme sa, ale Váš CSRF token pravdepodobne vypršal. Aby sme mohli Vašu bezpečnosť udržať na čo najvyššej úrovni, potrebujeme, aby ste sa znovu prihlásili.

Ďakujeme za pochopenie.

Prihlásenie