Krém na tvár s obsahom plnospektrálneho konopného oleja 250mg

Kód: 82
Neohodnotené
Značka: Synchronicity
€65,90
Skladom

Teraz môžete mať všetko: prírodný krém na tvár, ktorý je účinný a šetrný k pokožke, s bonusom Full-Spectrum Hemp Oil. Vychutnajte si vyrovnanú a žiarivú pokožku s pleťovým krémom Full-Spectrum Hemp Oil od spoločnosti Synchronicity. Tento antioxidačný krém bohatý na živiny obsahuje konope s prospešnými prísadami, ako je rozmarín, aloe a slnečnica. Obsahuje tiež ceramid a kakaové maslo na extra zvlhčenie a regeneráciu pokožky. Zahrňte tento hydratačný krém na tvár do svojej každodennej rutiny starostlivosti o pleť a využite všetky výhody prírodných látok nachádzajúcich sa v konope. Tu v spoločnosti Synchronicity spolupracujeme s prírodou, aby sme vám poskytli viac ako jednoduchý krém CBD: poskytujeme vám prirodzeného partnera pre žiarivú a žiariacu pleť. Cíťte Full Effect ™ s krémom na tvár Synchronicity, ktorý je dostupný v sile 250 mg.

Detailné informácie

Podrobný popis

ODPORÚČANÉ POUŽITIE:

pletovy krem Používajte náš konopný olejový pleťový krém ako súčasť vášho režimu starostlivosti o pleť vo dne aj v noci. Naneste na čerstvo očistenú tvár bez make-upu a jemne votrite, kým sa nevstrebá. Každé telo a každá skúsenosť je iná. Odporúčame začať s malým množstvom, aby ste videli, ako vaše telo reaguje.

 

O VÝROBKU:

Zloženie krému na tvár: voda, glycerín, patentovaná organická zmes (frakcionovaný kokosový olej naplnený konope s úplným spektrom (zo vzdušných častí)), listová šťava z aloe barbadensis, močovina, hydrogenované lecitíny (a) alkoholy C12-16 (a) kyselina palmitová, Kakaové maslo, ceramid (a) triglyceridy kyseliny C8-12 (a) cholesterol (a) hydrogenovaný lecitín (a) fytosphingosín (a) kyselina stearová (a) kyselina olejová, kyselina mliečna, akryláty sodné kopolymér (a) lecitín, včelí vosk, fenoxyetanol) (a) chlórfenezín (a) kaprylylglykol, extrakt z ryžových otrúb (a) extrakt z rozmarínových listov (a) slnečnicový extrakt (a) tokoferol, tokoferyl linoleát / oleát, šípkový olej, hyaluronát sodný, disodná soľ EDTA)