Plnospektrálny konopný telový olej

Kód: 79/200 79/100 Zvoľte variant
Neohodnotené
Značka: Synchronicity
€46,90 €35,90 od €35,90
Skladom Skladom Zvoľte variant
Variant

Prirodzene zvlhčite suchú alebo poškodenú pokožku a užívajte si jemnú, pružnú pokožku s telovým olejom Synchronicity. Náš telový olej je vyrobený z nášho jedinečného konopného oleja s plným spektrom, ktorý je jemne ručne lisovaný a nalievaný do kokosového oleja pomocou nášho patentovaného procesu LipidTrans ™. Týmto spôsobom si zachováva všetky výhody konope celého rastlín a umožňuje vám vyskúšať Hemp’s True Entourage Effect ™. Zmiešame tento pracovitý konopný olej s prírodnými zložkami bohatými na zvlhčovacie a hydratačné vlastnosti, ako je jojoba, kokos, arnika a levanduľa. Výsledkom je luxusný telový olej prekypujúci výživnými prírodnými zložkami pre optimálnu hydratáciu.

Využite silu prírody a podporte mladú, žiariacu pokožku pomocou nášho konopného telového oleja Synchronicity, ktorý je k dispozícii v sile 100 mg a 200 mg.

Detailné informácie

Podrobný popis

ODPORÚČANÉ POUŽITIE:

body oil Vmasírujte do suchej alebo poškodenej pokožky pre okamžitú hydratáciu a používajte každý deň ako súčasť prirodzenej starostlivosti o pleť. Náš telový olej naplnený konope zasahuje do konopnej rastliny bohatej na živiny a aromatických vlastností populárnych éterických olejov a dodáva mu aktuálnu vôňu, uvoľnenie a množstvo prospešných látok. Každé telo je iné a každý zážitok je jedinečný. Odporúčame začať s malým množstvom na stanovenie odpovede vášho tela.

 

O VÝROBKU:

Zloženie telového oleja: Špeciálna organická zmes (frakcionovaný kokosový olej naplnený konopím s úplným spektrom (zo vzdušných častí)), jojobový olej (organický), slnečnicový olej (organický), levanduľový olej (organický), mäta pieporná (organický), arnikový olej (Organický), vitamín E.