Telové maslo s plnospektrálnym konopným olejom 450mg

Kód: 58
Neohodnotené
Značka: Synchronicity
€65,90
Vypredané

Vychutnajte si jemnú a žiarivú pokožku s telovým maslom Synchronicity a doprajte svojej pokožke jedinečný produkt starostlivosti o pleť, ktorý maximalizuje hydratáciu a pružnosť. Oveľa viac ako jednoduché telové maslo s úplným spektrom CBD, naše telové maslo s obsahom úplného spektra konopného oleja je ultrajemný krém na starostlivosť o pokožku vyrobený z vlastnej zmesi éterických olejov a vitamínov.

Vzali sme prírodné zložky známe svojou účinnosťou v starostlivosti o pleť, ako je jojoba, levanduľa a grapefruit, a pridali sme ich do nášho ručne lisovaného konopného oleja Full-Spectrum, aby sme dosiahli optimálne zdravie pokožky. Pridajte do svojho kozmetického režimu Synchronicity Body Butter, aby ste zapojili silu prírody a používali ju každý deň ako luxusné pleťové mlieko. Telové maslo Synchronicity je dostupné s účinnou látkou 450 mg.

Detailné informácie

Podrobný popis

ODPORÚČANÉ POUŽITIE:

Synch-Web-PDP-Topicals-BodyButter Pridajte naše telové maslo z konopného oleja do svojej starostlivosti o pleť pre jemnú, zvlhčenú pokožku a zdravý lesk. Balené s prísadami bohatými na živiny a celozrnným konopným olejom, je to viac než len telové mlieko. Niektorí využívajú naše miestne produkty z konopného oleja na relaxáciu, zatiaľ čo iní si ich pridávajú do svojho celkového wellness režimu. Telo a skúsenosti každého jednotlivca sú odlišné, preto odporúčame použiť malé množstvo na vyhodnotenie odpovede vášho tela.

 

O VÝROBKU:

Zloženie telového masla: Bambucké maslo (organické), patentovaná organická zmes (frakcionovaný kokosový olej naplnený konopím s úplným spektrom (zo vzdušných častí)), olivový olej (organický), jojobový olej (organický), vitamín E, levanduľový éterický olej (organický) ), Arnikový olej (organický), pomarančový éterický olej (organický), grapefruitový éterický olej (organický)